Durmaz Telefon  1983 yılında konusunda uzman müteşebbis kişiler tarafından kurulmuş olup ,kurulduğundan beri sürekli büyüme ve atılım faaliyetlerinde bulunmuştur.Firma başlangıçta sadece telefon santralları üreticisiyken bugün telefon santralları yanında apartman konuşma sistemleri ve telekom tüketici cihazlarında pazarın lideridir.

   a)Telefon Santral ve Network Cihazları AR-GE faaliyetleri;

 Durmaz telefon; araştırma geliştirme faaliyetlerinin büyük bir kısmını telefon santralları üstünde yapmaktadır.Son senelerde iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişmeyle ses veri ve görüntünün tek bir cihazda işlenebilir hale gelmesiyle firma araştırma ve geliştirme faaliyetlerini ip tabanlı network santralları üzerinde yoğunlaştırmıştır.

  b)Apartman Konuşma Sistemleri AR-GE faaliyetleri ;

 Durmaz Telefon  apartman konuşma cihazları alanında en basit ürün diafon sisteminden gelişmiş ürün görüntülü interkom sistemine kadar çeşitli ürünü kendi birimlerinde geliştirmiştir. Özellikle büyük sitelere yönelik geliştirilen görüntülü/ görüntüsüz interkom sistemi yüzlerce daireden oluşan yerleşimlerde interkom hizmetleri yanında,bütün dairelerin birbirleriyle,güvenlikle, sosyal tesislerle konuşmasını sağlayan bir haberleşme sistemi görevini yerine getirmektedir.Durmaz Telefon  geliştirdiği özgün tasarım bazı ürün ve teknolojilerin patentini almış ve firma bunlarla ilgili çeşitli ödüller kazanmıştır.Firma ip tabanlı akıllı bina sistemleri üzerinde araştırma faaliyetlerine devam etmektedir.

 c)Tüketici Cihazları;

 Durmaz Telefon  geliştirdiği fonksiyonel ve standart telefonlar sayesinde , son yıllarda pazara en fazla kablolu telefon cihazı sunan firmalardan biridir.Firma bunun yanıda sabit hat GSM şebekesi (FCT) dönüştürücü cihazları,VoIP gateway gibi internet ve network tabanlı tüketici cihazlarının araştırma ve geliştirmesine büyük önem vermektedir.

 

 Misyon;

Türkiye genelinde ikiyüzden fazla eğitimli bayi ağı ile konusunda lider olan Durmaz Telefon;İstanbul merkez olmak üzere Ankara, İzmir, Adana ve İstanbul Avrupa yakası bölge müdürlükleri ile Türkiye'nin en uzak köşelerine kadar uzanmaktadır.

Çağdaş teknolojiye uygun ürünler sunmak için araştırma, geliştirme ve analize önem verilmesi, kalitenin ve verimliliğin iyileştirilmesi, satış sonrası hizmetlerin en iyi şekilde sağlanması firmanın başlıca hedefleridir.

Vizyon;

Müşterilerine çağdaş teknolojiye uygun kaliteli ve ekonomik ürünler sunmak ve satış sonrası müşteri beklentilerine en iyi hizmeti vermektir.

The most visited gambling websites in The UK